Gå til innholdet

Apotekforeningen

Ansatte

Vi jobber i Apotekforeningen:

→ Oversikt over ledelsen i Apotekforeningen og Apotekernes Hus


Seniorrådgiver, næringspolitikk
Tlf: 21 62 02 60
Mob: 922 14 375

Fagdirektør
Tlf: 21 62 02 41
Mob: 917 31 365

Antonsen, Steffan

Steffan.antonsen@apotek.no
IT- og HR-sjef, AS Apotekernes Hus
Tlf: 21 62 02 27
Mob: 928 60 181

Seniorrådgiver, farmasi
Tlf: 21 62 02 22
Mob: 915 88 972

Regnskapskonsulent
Tlf: 21 62 02 16
Mob: 482 21 355

Hanum, Ragna (Permisjon)

ragna.hanum@apotek.no
Kontrakt- og leverandøransvarlig, DIFA
Tlf: 21 62 02 40
Mob: 908 77 505

Härter, Anne-Lise

anne-lise.harter@apotek.no
Direktør e-helse
Tlf: 21 62 02 36
Mob: 901 96 521

Kanestrøm, Tor Ivar

tor.ivar.kanestrom@apotek.no
Seniorrådgiver, næringspolitikk
Tlf: 21 62 02 09
Mob: 97079732

Seniorkonsulent
Tlf: 21 62 02 15
Mob: 900 89 355

Seniorrådgiver e-helse
Tlf: 21 62 02 14
Mob: 975 99 847

Laderud, Christian T.

christiant.laderud@apotek.no
Økonomidirektør
Tlf: 21 62 02 11
Mob: 913 15 913

Administrerende direktør
Tlf: 21 62 02 53
Mob: 906 91 915

leder økonomiavdelingen/finansiell controller
Tlf: 21 62 02 17
Mob: 951 39 132

Seniorrådgiver, farmasi
Tlf: 21 62 02 67
Mob: 480 93 537

Direktør finans og konsernstyring, daglig leder AS Apotekernes Hus
Tlf: 21 62 03 48
Mob: 901 04 305

Daglig leder, DIFA
Tlf: 21 62 02 02
Mob: 906 97 875

Regnskapskonsulent
Tlf: 21 62 02 76
Mob: 922 94 423

Skreiberg, Eva Cecilie Mo

eva.skreiberg@apotek.no
Kommunikasjonsrådgiver
Mob: 932 63 846

Smedberg, Janne

janne.smedberg@apotek.no
Seniorrådgiver, farmasi
Tlf: 21 62 02 30
Mob: 905 56 374

Kommunikasjonssjef
Tlf: 21 62 02 72
Mob: 911 98 662

Storvig, Kristine Elise

kristine.storvig@apotek.no
Personvernombud, DIFA
Tlf: 21 62 02 26
Mob: 412 43 512

Direktør næringspolitikk
Tlf: 21 62 02 62
Mob: 408 72 580

Wigestrand, Mattis Brænne

mattis.wigestrand@apotek.no
Seniorrådgiver, næringspolitikk
Tlf: 21 62 02 57
Mob: 915 11 776

Kommunikasjonsrådgiver
Tlf: 21 62 02 69
Mob: 930 59 232


 

Æresmedlemmer: 

Les mer om Apotekforeningens æresmedlemmer

Kontakt oss

Apotekforeningen © 2021
Slemdalsveien 1, Postboks 5070 Majorstuen, 0301 Oslo
Tlf: +47 21 62 02 00
Nettredaktør: Vendil Åse

Personvernerklæring