Gå til innholdet
Ansatte

Vi jobber i Apotekforeningen:


Seniorrådgiver, næringspolitikk
Tlf: 21 62 02 60

Antonsen, Steffan

Steffan.antonsen@apotek.no
Fagansvarlig IT og organisasjon, AS Apotekernes Hus
Tlf: 21 62 02 27
Mob: 928 60 181

Seniorrådgiver, farmasi
Tlf: 21 62 02 22
Mob: 915 88 972

Borgersen, Benedicte (permisjon)

benedicte.borgersen@apotek.no
Økonomicontroller
Tlf: 21 62 02 21

Lønns- og regnskapskonsulent
Tlf: 21 62 02 14

Driftsleder, DIFA AS
Tlf: 21 62 02 31
Mob: 970 76 155

Faksvåg, Per Kristian

per.kristian.faksvaag@apotek.no
Fagdirektør
Tlf: 21 62 02 75
Mob: 915 99 684

Organisasjonsdirektør
Tlf: 21 62 02 55
Mob: 905 15 537

Leverandøransvarlig, DIFA AS
Tlf: 21 62 02 25
Mob: 922 10 723

Regnskapskonsulent
Tlf: 21 62 02 16

Konsulent
Tlf: 21 62 02 73

Senior regnskapskonsulent
Tlf: 21 62 02 12

Kanestrøm, Tor Ivar

tor.ivar.kanestrom@apotek.no
Seniorrådgiver, næringspolitikk
Tlf: 21 62 02 09
Mob: 97079732

Seniorkonsulent
Tlf: 21 62 02 15

Laderud, Christian T.

christiant.laderud@apotek.no
Økonomidirektør
Tlf: 21 62 02 11
Mob: 913 15 913

Administrerende direktør
Tlf: 21 62 02 53
Mob: 906 91 915

Moy, Ole-Alexander

ole-alexander.moy@apotek.no
Løsningsansvarlig, DIFA AS
Tlf: 21 62 02 28
Mob: 980 60 374

Seniorrådgiver, farmasi
Tlf: 21 62 02 67

Reksnes, Astrid Marie

astridmarie.reksnes@apotek.no
Seniorrådgiver, teknologi og e-helse
Tlf: 21 62 02 54

Direktør finans og konsernstyring, daglig leder AS Apotekernes Hus
Tlf: 21 62 03 48
Mob: 901 04 305

Regnskapskonsulent
Tlf: 21 62 02 76

Skreiberg, Eva Cecilie Mo

eva.skreiberg@apotek.no
Kommunikasjonsrådgiver
Mob: 932 63 846

Smedberg, Janne

janne.smedberg@apotek.no
Seniorrådgiver, farmasi
Tlf: 21 62 02 30

Kommunikasjonssjef
Tlf: 21 62 02 72
Mob: 911 98 662

Tran, Tam (vikariat)

tam.tran@apotek.no
Økonomicontroller
Tlf: 21 62 02 35

Senior IT-konsulent
Tlf: 21 62 02 17

Direktør næringspolitikk
Tlf: 21 62 02 62
Mob: 408 72 580

Direktør teknologi og e-helse
Tlf: 21 62 02 63
Mob: 414 76 974

Kommunikasjonsrådgiver
Tlf: 21 62 02 69
Mob: 930 59 232


 

Apotekforeningen © 1999-2018
Slemdalsveien 1, Postboks 5070 Majorstuen, 0301 Oslo
Tlf: +47 21 62 02 00
Nettredaktør: Vendil Åse

Personvernerklæring